Alu-Service

O firmie  |  Oferta  |  Referencje  |  Realizacje  |  Kontakt

logo aluprof

 

MB-SR50 N ściana słupowo-ryglowa

MB-SR50N

System przeznaczony jest do konstruowania i wykonywania lekkich ścian osłonowych - płaskich typu zawieszanego i wypełniającego oraz dachów, świetlików i innych konstrukcji.  Rozwiązanie to jest modyfikacją bardzo popularnego systemu fasady MB-SR50, wychodzącą naprzeciw  aktualnym trendom panującym w architekturze.

Kształt słupów i rygli pozwala budować estetyczne fasady z widocznymi wąskimi liniami podziału, zapewniając jednocześnie trwałość i wytrzymałość konstrukcji.

Charakterystyczne dla systemu MB-SR50 zaokrąglenie kształtowników o promieniu 2,5 mm w systemie MB-SR50Nzostało zastąpione tzw. ostrą krawędzią. Zabieg ten zasadniczo wpływa na estetykę konstrukcji -  zastosowane kształty profili umożliwiają  taki dobór profili słupów i rygli, który daje efekt zlicowania powierzchni  słupów i rygli od strony wewnętrznej fasady. Dzięki temu zabudowa przeszklenia może stanowić jednolitą w widoku kratownicę. Ułatwia to jednocześnie estetyczne i dokładne połączenia z innymi elementami zabudowy: ściankami wewnętrznymi i podwieszanymi sufitami.

 

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj

 


 

MB-TT50 ściana słupowo-ryglowa o wysokiej izolacyjności termicznej

MBTT50 szklo dwukomorowe 300


System fasadowy słupowo-ryglowy pozwalający na wykonywanie ścian osłonowych lub wypełniających, dachów oraz konstrukcji przestrzennych.

Zostało w nim zastosowane nowe podejście do konstrukcji profili aluminiowych i akcesoriów odpowiadających za szczelność i izolację termiczną połączeń. Dzięki temu fasada zapewnia wysoki poziom ochrony budynku przed utratą energii cieplnej.

System MB-TT50 daje szerokie możliwości kształtowania zabudowy, jest też przewidziany jako podstawa rozwiązań przeciwpożarowych i antywłamaniowych.

System MB-TT50 posiada certyfikat Instytutu PHI Darmstadtw najwyższej klasie A+, co jest potwierdzeniem, że wykonane w nim konstrukcje mogą być wykorzystywane przy budowie obiektów pasywnych.

 

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj

 

 

ALU-SERVICE

ul. GEN. ST. MACZKA 9
43-300 BIELSKO-BIAŁA
TEL. 602 689 716
Email: biuro@aluserv.com.pl

avantgarde-40

ts

yawal

logo aluprof

encore-logo

prime

pinterest

twitter

fb