Alu-Service

O firmie  |  Oferta  |  Referencje  |  Realizacje  |  Kontakt

logo aluprof

mb45 

ALUPROF MB-45 system okienno-drzwiowy bez izolacji termicznej

 

MB-45 jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania nie wymagających izolacji termicznej elementów architektonicznej zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej, np.: różnych typów ścianek działowych, okien, drzwi, w tym drzwi przesuwanych ręcznie i automatycznie, drzwi wahadłowych, wiatrołapów, witryn, boksów kasowych, gablot, konstrukcji przestrzennych.

 

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 


 

ALUPROF MB-45 OFFICE system stałych i otwieranych ścian działowych

mb45office

 

System stałych oraz wyposażonych w drzwi ścian działowychMB-45 OFFICE służy do wykonywania wewnętrznych przegród, których cechą charakterystyczną jest to, że elementem nośnym konstrukcji może być szyba hartowana.

Ze względu na uniwersalność i duże możliwości w zakresie zabudowy wysokich pomieszczeń system MB-45 OFFICE dedykowany jest do konstruowania lekkich, a zarazem solidnych ścianek w pomieszczeniach konferencyjnych i biurowych z wyraźnie zaznaczonymi drzwiami.

Z elementów tego systemu można wykonać ścianki stałe oraz całoszklane skrzydła drzwi (rozwierane i wahadłowe).

 

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj

 

 

 


 

ALUPROF MB-60 system okienno-drzwiowy z izolacją termiczną

MB-60 drzwi

 

 

MB-60 jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania wymagających izolacji termicznej i akustycznej elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej, np.: różnych typów okien, drzwi, wiatrołapów, witryn, konstrukcji przestrzennych. 

 

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

 

 

 

 


 

ALUPROF MB-70 system okienno-drzwiowy z izolacją termiczną

MB-70 o-zew

 

 

MB-70 jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania wymagających izolacji termicznej i akustycznej elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej, np.: różnych typów okien, drzwi, wiatrołapów, witryn, konstrukcji przestrzennych.

 

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 


 

ALUPROF MB-86 system okienno-drzwiowy z izolacją termiczną

MB-86ST Drzwi

 

System okienno-drzwiowy MB-86 to produkt o bardzo dobrych parametrach, dający możliwość zaspokojenia różnorodnych potrzeb użytkowników.

Konstrukcja jego kształtowników posiada 3 warianty wykonania w zależności od wymagań oszczędności energii cieplnej: ST, SI i AERO. 

MB-86 to pierwszy w świecie system aluminiowych okien i drzwi, w którym zastosowany został aerożel - materiał o doskonałej izolacyjności termicznej.

Do zalet systemu MB-86 należy także wysoka wytrzymałość profili, umożliwiająca wykonywanie konstrukcji o dużych gabarytach i ciężarze.

 

 

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

ALUPROF MB-104 PASSIVE O NAJWYŻSZEJ IZOLACJI TERMICZNEJ

MB-104 AERO

 

System okien z przegrodą termiczną MB-104 Passive, o najwyższej izolacyjności termicznej, spełnia wszelkie wymagania stawiane elementom stosowanym w budownictwie pasywnym.
System ten służy do wykonywania elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej, np.: różnych typów okien, wiatrołapów, witryn i konstrukcji przestrzennych, które cechuje, poza doskonałą izolacją termiczną, również bardzo dobra izolacja akustyczna, szczelność na wodę i powietrze oraz wysoka wytrzymałość konstrukcji.

Konstrukcja kształtowników systemu MB-104 Passiveposiada dwa warianty wykonania w zależności od wymagań oszczędności energii cieplnej: SI i AERO

Parametry okien wykonanych z elementów systemu MB-104 Passive przekraczają obecne wymagania najostrzejszych, obowiązujących przepisów i norm, dlatego też system MB-104 Passive jest systemem dedykowanym do budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

 

 

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj

 

 

ALU-SERVICE

ul. GEN. ST. MACZKA 9
43-300 BIELSKO-BIAŁA
TEL. 602 689 716
Email: biuro@aluserv.com.pl

encore-logo

ts

avantgarde-40

prime

yawal

logo aluprof

pinterest

twitter

fb